elektronický obchod ilustrační fotografie ilustrační fotografie ilustrační fotografie


Elektrická udírna Anuka - nové barevné provedení - stříbrnočerná


el. udírna Anuka

Nový způsob domácího uzení ryb, drůbeže, vepřového a jehněčího masa, uzenin, zeleniny, hub, ořechů, mandlí, sýrů....

Uzené maso, ryby, a další uzené výrobky patří v naší kuchyni k oblíbeným jídlům. Jedinečnou uzenou chuť však získají pouze domácím uzením. Tradiční způsob uzení studeným kouřem, je náročný na přípravu masa i na uzení.


do e-shopu
Elektrická udírna ANUKA nabízí uzení teplým kouřem, při kterém se pokrmy udí a zároveň tepelně upravují při teplotě kolem 190°C. Kouřem provoněné pokrmy jsou během hodiny připravené k jídlu. Nejsou určeny k dlouhodobějšímu skladování. V udírně ANUKA si však můžete rychle připravit vždy čerstvé uzené speciality.

Vždy čerstvé uzené speciality

Na uzení se výborně hodí vepřové, drůbeží a jehněčí maso, ryby (losos, pstruh, kapr),mořské plody, klobásy, párky, zelenina, houby, sýry a jako specialita ořechy a mandle.

Nová chuť - nové recepty

Novou chuť a vůni dodají uzeným pokrmům pikantní marinády a bylinkové směsi. Doporučujeme vyzkoušet recepty novozélandské kuchyně, které uvádíme v receptáři. Nejen marinády, ale také piliny ANUKA, které můžeme pokropit vínem nebo do nich přidat bylinky či koření ( rozmarýn, šalvěj, anýz, kousky skořice, sušenou ovocnou kůru…) dodají uzeným pokrmům exotickou chuť.
Udírna ANUKA je skvělým obohacením pro všechny, kteří mají rádi jak tradiční chuť doma vyuzeného masa, tak i pro ty, kteří rádi experimentují s novými chutěmi a rádi zkoušejí a připravují nové recepty.

ukázky jídel po uzení