http://www.bionaire.cz/shop
elektronický obchod ilustrační fotografie ilustrační fotografie ilustrační fotografie


Program pracuje za nás.

Podívejte se na instruktážní video instruktážní video.

Elektrický tlakový hrnec má díky nové digitální technologii, pět volitelných programů vaření a jeden program na ohřívání. A navíc možnost předem nastavit čas pro dokončení vaření. Po ukončení programu je jídlo vždy vařené a ještě se podle potřeby ohřívá. Ukončení programu je signalizováno zvukovým signálem a automaticky se přepíná na ohřívání. Možná, že se vám bude zdát ovládání příliš složité,ale opak je pravdou.
Dá se říct, že Elektrický tlakový hrnec ve vaření znamená takovou revoluci, jakou v minulosti pro praní představovaly automatické pračky.

Univerzální a bezpečný Elektrický tlakový hrnce dokáže od běžného tlakového hrnce uvařit rýži (spolehlivě nahradí různé speciální hrnce na vaření rýže), mléko i vejce. Přílohy – zelí, čočku brambory.

Jinak uvaří samozřejmě všechna jídla - polévky, guláše, ptáčky, dušené pokrmy, zeleninou jako klasický „papiňák“, ale mnohem rychleji a spolehlivěji. Můžeme jej použít i bez víka. Pak v něm můžeme i smažit hranolky, řízky, obalovaný sýr, houby… (částečně nahradí fritovací hrnec).

Elektrický tlakový hrnec je tvořen vnitřní vyjímatelnou nádobou, která má silnou teflonovou vrstvu a vnější nádobou, která tvoří izolovaný kryt hrnce a současně jeho elegantní moderní vzhled nerezového nádobí.
Tepelná izolace a úsporné využití energie šetří až 60 % elektrické energie a o 40 % zkracuje dobu vaření. Pokrmy jsou chutnější, protože nedochází k odpařování tekutiny a ke ztrátě aroma.