elektronický obchod ilustrační fotografie ilustrační fotografie ilustrační fotografie


Odvlhčovače vzduchu BIONAIRE

Odvlhčovače Bionaire poskytují ochranu před negativními účinky nadměrné vlhkosti ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Správná vlhkost je nezbytná pro pohodlí a zdraví. Příliš málo vlhkosti může způsobit suchou kůži, škrábání v krku a svědění očí. Příliš velká vlhkost způsobuje výskyt plísní, roztočů a jiných alergenů.

Řešením je upravovat hladinu vlhkosti s pomocí zvlhčovačů a odvlhčovačů Bionaire. Odvlhčovače Bionaire chrání před negativními účinky nadměrné vlhkosti, jako jsou plísně a roztoči. Zatímco odvlhčovače tradičně byly určeny pro průmyslové využití, firma Bionaire vyrábí moderní technologií odvlhčovače vhodné pro obytné prostory. Naše odvlhčovače používají chladivo nepoškozujících ozonovou vrstvu a jsou ideální pro odstranění nežádoucí vlhkosti z kuchyní, koupelen, sklepů, prádelen, ložnic a kanceláří.

Nadbytek vlhkosti ve vaší domácnosti - zejména v letních měsících - je víc než jen nepříjemný. Nadměrná vlhkost podporuje růst plísní a roztočů. Klimatizační jednotky částečně odvlhčují vzduch, ale to často nestačí. Odvlhčovače se používají samostatně nebo jako doplněk klimatizace úpravě vlhkosti v místnostech nejnáchylnější k nadměrné vlhkosti jako jsou koupelny, kuchyně a sklepy.
Odvlhčovače Bionaire jsou určeny pro domácí a kancelářské použití, a jsou k dispozici v různých velikostech s různými funkcemi. Můžete si tak vybrat ten správný přístroj pro vaši osobní potřebu. Vybírejte model navržený podle velikost místnosti, v níž se bude používat.

Jak odvlhčovače pracují

Odvlhčovač nasává vlhký vzduch vstupní mřížkou do přístroje. Prochází přes chladič, na němž vlhkost kondenzuje a zkondenzovaná voda odkapává do nádrže nebo je průběžně odváděna do odpadu. Doporučená provozní teplota pro optimální výkon odvlhčovače je od 5° C do 37° C.

Záruční doba na všechny typy odvlhčovačů vzduchu je 2 roky.

Výrobce: BIONAIRE, člen Jarden Corporation.