elektronický obchod ilustrační fotografie ilustrační fotografie ilustrační fotografie


Proč si vybrat novozélandskou sušičku ovoce Ezidri?


 1. CIRKULACE TEPLÉHO VZDUCHU

  Novozélandské sušičky Ezidri mají speciální rozvod teplého vzduchu pomocí ventilátoru. Díky tomuto patentovanému rozvodu prochází část vzduchu sušičkou opakovaně a stačí ho pouze dohřát na požadovanou teplotu, což výrazně uspoří elektrickou energii a zkracuje dobu sušení.
  Levné sušičky buď nemají ventilátor vůbec a umožňují pouze přepínání výkonu nebo ventilátor sice mají, ale přepínají pouze rychlost ventilátoru.

 2. TEPLOTY SUŠENÍ

  Novozélandské sušičky Ezidri mají termostat s elektronicky řízenými teplotními režimy sušení s rozsahem teplot od 35 – 60 °C. Umožňují sušit jak bylinky při nízké teplotě, tak i ovoce, zeleninu, houby a při maximální teplotě ovocné a jogurtové placky, polévky a hotová jídla. Levné sušičky nemají termostat, mají pouze výkonové nastavení (přepínání výkonu). To nutně znamená nerovnoměrné sušení, takže se síta v průběhu sušení musí přehazovat. Většina sušiček nedokáže sušit při nízké teplotě, nemůže tedy kvalitně usušit bylinky ani např. vitariánskou stravu.

 3. SPOTŘEBA ELEKTRICKÉHO PROUDU

  Novozélandské sušičky Ezidri mají díky patentovanému systému cirkulace vzduchu spotřebu pouze 0,45 kWh na usušení 1 kg ovoce.
  Levné sušičky mají spotřebu elektrického proudu až 2,75 kWh na usušení 1 kg ovoce, což je až 5 x více.

 4. KAPACITA SUŠIČEK

  Novozélandské sušičky Ezidri lze jako jediné rozšířit až na 30 sít podle typu. Síta mají průměr do 390 mm a suší najednou až 15 kg surovin.
  Levné sušičky umožňují usušit pouze menší množství ovoce.

 5. VYBAVENÍ SUŠIČEK

  Novozélandské sušičky Ezidri mohou jako jediné sušit na více fóliových miskách najednou, protože jako jediné mají patentovaný rozvod vzduchu na každé síto zvlášť. Tyto fóliové misky jsou určeny pro sušení ovocných, jogurtových a zeleninových placek. Sušičky mají navíc i síťky pro sušení bylinek.
  Levné sušičky takto sušit nemohou.

 6. VHODNÉ PRO VITARIÁNY ( raw foods, rohkost )

  Novozélandské sušičky Ezidri suší dokonale i při nízké teplotě, splňují tak i požadavky vitariánů ( raw foods, rohkost ).
  RAW FOOD

 7. ZDRAVÁ STRAVA

  Nepoužívají se konzervační látky, doslazování, je možné připravit zdravé mlsání pro děti – kokosové bonbóny, műsli tyčinky, sušené placky bez dalších přísad.

 8. OCENĚNÍ SUŠIČEK

  Sušička Ezidri Ultra FD1000 byla oceněna v srpnu 2010 renomovaným německým ETM Testmagazínem nejlepší známkou. Používají ji i profesionální kuchaři.
  testmagazin DE

 9. ZÁRUKA 5 LET

  Značkové novozélandské sušičky Ezidri mají záruku 5 let (platí od července 2013).

 10. SHRNUTÍ

  Značkové novozélandské sušičky Ezidri mají vyšší pořizovací cenu, ale velmi nízké provozní náklady. Tyto sušičky se pořizují na mnoho let s jistotou kvalitního výrobku.
  U levných sušiček je to právě naopak, mají nízkou pořizovací cenu, ale vysoké provozní náklady.