elektronický obchod ilustrační fotografie ilustrační fotografie ilustrační fotografie


Novozélandské sušičky EZIDRI vyhovují i Rawfooders neboli Vitariánům


RAW FOOD

Raw food neboli syrová strava se stává stále populárnější s rostoucím povědomím společnosti o zdravém a aktivním životním stylu. Patří zároveň mezi revoluční trendy ve výživě, jelikož prokazatelně obnovuje přírodní instinkt přijímání potravy u člověka.

Jako raw food se dají označit takové potraviny, které jsou požívány bez tepelné úpravy jako např. vařením, smažením nebo pečením.
Výhoda syrové stravy spočívá v tom, že jsou v ní plně zachovány enzymy, stopové prvky a především vitamíny citlivé na teplotu, které by se např. vařením zničily. Pro tuto kvalitu syrové stravy platí maximální teplota úpravy 40 – 45°C. Sušičky EZIDRI splňují díky své optimální konstrukci a 3D cirkulaci vzduchu náročná kritéria kvality syrové stravy.

Speciální 3D cirkulace vzduchu v sušičkách vzduchu zajišťuje konstantní teplotu a proud vzduchu v průběhu celého sušení. K tomu výrazně přispívá kulatý tvar sušiček EZIDRI, velmi přesná nastavitelnost teploty, stejně jako její kontrola prostřednictvím termostatu umístěná přímo u vstupu vzduchu. Z tohoto důvodu jsou sušičky EZIDRI vhodné pro úpravu a konzervování syrové stravy a přípravu nejrůznějších receptů v syrové kvalitě.

Patentovaná 3D cirkulace vzduchu sušiček EZIDRI zajišťuje:
  • stejnoměrné sušení na všech místech sušičky
  • stejně silný ohřev všech sušících sít
  • precizní nastavitelnost teploty – měření přímo u vstupu vzduchu
  • teplota sušení již od 35°C
  • aroma jednotlivých pater se nemísí
  • excelentní výkonnost – sušení až na 30 sítech najednou, až 1 kg hmoty na jednom sítě
  • úspory energie, jelikož část vzduchu zůstává v sušičce a dohřívá se
  • vysoce kvalitní sušení v kvalitě syrové stravy
Sušičky EZIDRI zaručují exceletní kvalitu. V srpnu 2010 je časopis ETM Testmagazin ohodnotil nejlepší známkou ,,výborné''.

Co se dá sušit?

Sušičky EZIDRI umožňují uchování toho nejlepšího z léta pro zimní období. Mohou ale také uchovat hotová jídla přírodním způsobem, bez použití konzervantů. Na příklad polévky nebo jogurt. Sušení je inovativní cestou přípravy nápaditých pokrmů. Překvapte svou rodinu a přátele! Sušení Vám otevře nové, dosud nepoznané možnosti při vaření.