Přehled vlastností vakuovaček FoodSaver


  typ s ruční vakuo- vačkou funkce pouze svaření držák fólie a řezací nůž režim "mokré" /
"suché" potra- viny
ruční (pulzní) odsávání automa- tická detekce sáčku automa- tická detekce úniku kapaliny program pro marino- vání
FFS014X FFS014X              
FFS015X FFS015X          
FFS016X FFS016X        
FFS005X FFS005X        
FFS017X FFS017X      
FFS006X FFS006X  
V2860 V2860        

Vysvětlivky k vlastnostem vakuovaček FoodSaver

S ruční vakuovačkou - je přibalena nebo integována ruční vakuovačka pro příslušenství FoodSaver - dózy, marinátor, zátky. U ostatních modelů je místo ruční vakuovačky přibalena hadička na vakuování příslušenství.
Funkce pouze svaření - vytvoří se pouze svár bez spuštěni odsávání vzduchu (pokud tuto funkci svářečka nemá, běži při svařování odsávání "naprázdno").
Držák fólie a řezací nůž - svářečka má prostor pro uložení role fólie a řezací nůž s lištou pro snadnou výrobu sáčků z role.
Režim "mokré" / "suché" potraviny - volba "mokré potraviny" pomáhá zabránit vniknutí tekutiny do vakuovačky při vakuování vlhkých (šťavnatých) jídel.
Ruční (pulzní) odsávání - umožňuje plnou kontrolu nad procesem vakuování Sami zapínáte a vypínáte odsávání vzduchu. Pulsním (ručním) řízením odsávání ochráníte zejména křehké potraviny.
Automatická detekce sáčku - přístroj pozná vložení sáčku a sám spustí proces vakuování a zavaření.
Automatická detekce úniku kapaliny - při vakuování, může být malé množství tekutin, drobky nebo částečky potravin nechtěně vtaženo do odkapávací misky. Při naplnění odkapávací misky se přístroj vypne a rozsvítí se kontrolka plné odkapávací misky.
Program pro marinování - speciální patnáctiminutový program střídavě odsává a přisává vzduch z Marinátoru FoodSaver. Je určen pro získání co nejlepší chuti za co nejkratší dobu. Marinovat s Marinátorem FoodSaver jde se všemi vakuovačkami i bez tototo programu.

*1) - Vytvořeno ve spolupráci s rybáři a lovci pro outdoorové nadšence. Výkonná vakuovací svářečka s robustní konstrukcí s integrovanou rukojetí a velkými pogumovanými tlačítky. Muže být napájena z normální el. sítě 230 V/50Hz nebo z 12V zásuvky v automobilu nebo v lodi.
*2) - Pro vakuování potravin do Fresh dóz a opakovaně použitelných zip sáčků s ventilkem. Nesvařuje fólie.